YAYINLAR

Seviye Eğitim kurumları olarak 9. 10. 11. ve 12. Sınıf öğrencilerimize Seviye Yayıncılık tarafından hazırlanan tüm konu anlatımlı kitapları, soru bankaları ve yaprak testlerini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Öğreten Konu anlatımlı Soru Bankaları; Konular kazanımları göre ayrılmış olup her kazanımla ilgili öğreten bilgilere yer verilmiştir. Her düzeyde öğreten soru ve en kolay çözümler açıklanmıştır. Bunun yanı sıra pekiştirici özel testler hazırlanmıştır.

Kazanımlı Hücreli Soru bankaları; Kazanımlara göre hücrelendirilmiş testler, kolaydan zora aşama aşama üç ayrı test grubundan oluşturulmuştur. Bu testler “temel, orta, ileri düzey performans testleri” olarak sınıflandırılmıştır.

Şematik Konu Anlatımlı Fasiküller; şematik konu özetleri içerir. Yazılılar ve deneme sınavlarından önce hızlı tekrarı sağlar. Yazılıya hazırlık soruları ve çözümleri içerir.

Performans Değerlendirme Sınavları; 9. 10. 11. ve Üniversiteye hazırlık sınıfı öğrencileri için aylık ders tarama sınavı olarak hazırlanmıştır. Her ders için özel olarak hazırlanmış ve öğretmenin bir ders saatinde uygulayabileceği kadar soru içermektedir. Her sınav 30 sorudan oluşmaktadır. her dersin detaylı olarak kazanımlarının ölçülmesi, değerlendirilmesi ve analiz edilmesi amaçlanmıştır.

Konu Testleri; Her ünitenin kazanımları dikkate alınarak hücreleme sistemine göre düzenlenmiştir. Sorular kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Sorular üniversite sınavlarında çıkmış sorular temel alınarak hazırlanmıştır.

Deneme Sınavları; Deneme sınavı soruları MB ve ÖSYM’nin uyguladığı sınavların soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

ULUSAL MARKA YEREL GÜÇ!

SAMSUN SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI

SEVİYE BURSLULUK SINAVI

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Seviye Okulları Modern Bina

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi
Fen ve Anadolu Lisesi:

Derecik Mah. Anadolu Bulvarı No: 91 İlkadım/Samsun

Özel Öğretim Kursu:

Kale Mah. Şehit Pilot Yüzbaşı Tunç Fidaner Sk. No: 1 İlkadım/Samsun

Samsun Seviye Eğitim Kurumları © 2018. All rights reserved.