KURSLARIMIZ

9. ve 10. SINIFLAR

9. ve 10. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanmış öğretim programlarımızla öğrencilerimize önce konular anlatılır, ardından bu bilgiler örneklendirilir ve örnek sorulardan hareketle anlatılanlar somutlaştırılır. Ölçme değerlendirme materyallerinin yardımıyla konuların özümsenmesi sağlanır. Öğrencilerimizin okul hayatında ders bazında karşılaştıkları problemlerin çözümüne profesyonel öğretmenlerimizin desteğiyle katkı sağlanır.

11. SINIF

11. Sınıf, hem TYT-AYT öğretiminin hız kazandığı hem de TM, MF, TS gibi alanların seçildiği önemli bir yıldır. Bizler, bunun farkındalığıyla öğrencilerimize üniversitelerin kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Öğretmenlerimiz bilgi ve tecrübelerini 11. Sınıf öğrencilerinin frekansında onlara aktararak başarılı bir 11. Sınıf geçirmelerini sağlarken, aynı zamanda TYT-AYT eğitiminde de aşama kaydetmesini sağlar.

12. SINIF VE MEZUN

Bu gruptaki öğrenciler yoğun bir TYT-AYT eğitimi alır. Bu amaçla anlatılan konularla ilgili olarak 11. Sınıfın sonunda yaz ödevlendirmeleri yapılıp tatilin daha verimli geçmesi sağlanır. Ardından ağustos ayından itibaren ön çalışma, konu anlatım, uygulama ve pekiştirme dersleri başlar ve yoğun bir tempo içinde öğrencilerimiz sınava hazırlanır. TYT ve AYT denemeleri ile desteklenip süreç tamamlanır.

ULUSAL MARKA YEREL GÜÇ!

SAMSUN SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI

SEVİYE BURSLULUK SINAVI

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Seviye Okulları Modern Bina

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi
Fen ve Anadolu Lisesi:

Derecik Mah. Anadolu Bulvarı No: 91 İlkadım/Samsun

Özel Öğretim Kursu:

Kale Mah. Şehit Pilot Yüzbaşı Tunç Fidaner Sk. No: 1 İlkadım/Samsun

Samsun Seviye Eğitim Kurumları © 2018. All rights reserved.