Hakkımızda

Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler Samsun’da uzun yıllar eğitim – öğretime katkı sağlayan Samsun Seviye Eğitim Kurumları kurucuları olarak sizlere bir fark yaratıyoruz.

1999 yılından beri hızla ulusallaşan SEVİYE markasını “Ulusal Marka Yerel Güç!” sloganıyla Samsun ile tanıştırdık. Bilgi, beceri ve tecrübelerimizi hedefleri olan, hedefini arayan, başarıyı yakalamayı arzu eden öğrencilerimiz ile paylaşmayı; öğrencilerimize Atatürk İlke ve İnkılaplarını aşılayarak gelişimlerini tamamlamada nitelikli eğitim alma yolunda rehber olmayı amaçladık. Atatürk’ün “Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.” sözünden hareketle özgür ve öz güveni tam olan bireyler yetiştirmeyi ilke edindik.

Bunları başarabilmek için eğitim alanında eksiklikler nelerdir, bu zamana kadar neler yanlış yapılmış diye öğrencilerin nabzını tuttuk. Yeniliklere açık, enerjik yapımızla beş kurucu öğretmen olarak öğrenci – veli – öğretmen üçgeninde bir öğretim anlayışını geliştirip uyguladık.

Çalışmalarımızın öğrencilerimizin başarılarıyla taçlandırılacağından asla şüphe etmiyor, öz güven ve kararlılığımızla büyümeye devam ediyoruz.

SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM KURULU

 

 

 

ULUSAL MARKA YEREL GÜÇ!

SAMSUN SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI

SEVİYE BURSLULUK SINAVI

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Modern Fiziki Ortam

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi

Seviye Okulları Modern Bina

Seviye Fen ve Anadolu Lisesi
Fen ve Anadolu Lisesi:

Derecik Mah. Anadolu Bulvarı No: 91 İlkadım/Samsun

Özel Öğretim Kursu:

Kale Mah. Şehit Pilot Yüzbaşı Tunç Fidaner Sk. No: 1 İlkadım/Samsun

Samsun Seviye Eğitim Kurumları © 2018. All rights reserved.